Alaptörvény? Inkább használati utasítás
A végén még az derül ki, hogy Magyarországon nem is parlamentáris rendszer van, hanem egyszerű robotizált szoftverfrissítés az egész. Minden szezonhoz jön egy új frissítés. Bugfixek, új főgonoszok, extra jogkörök.



