Hazai

„Mindegy, ki nyer, mi veszíteni fogunk” – előrelátó tüntetést hirdet április 13-ára a Szolidaritás Pártja

A Szolidaritás Pártja minden oldalt megszólít. Várják a Fidesz szavazóit, amikor veszítenek, a Tisza híveit, amikor veszítenek, és azokat is, akik esetleg nyernek, de már másnap ráébrednek, hogy nem erre számítottak. A szervezők hangsúlyozzák: a demonstráció békés és erőszakmentes lesz, pártzászlók és szervezeti jelképek nélkül, mert nem pártrendezvényként, hanem közös társadalmi tiltakozásként tekintenek rá.

Vélemény

Műf@sszal tüntettek tegnap a Kata miatt spicces állapotban levő hölgyek

Hamarosan újra a munkások a melósok ideje fog eljönni. Olyan embereké, mint akik a II. világháboru után újjáépítették az országot. Akik dolgoznak, adót fizetnek és azért dolgoznak, hogy éljenek. És akkor vége lesz ennek az ocsmány kapitalista liberális világnak, amikor azért élünk, hogy dolgozhassunk egy multi összeszerelő üzemében, mint a rabszolgák.