„Mindegy, ki nyer, mi veszíteni fogunk” – előrelátó tüntetést hirdet április 13-ára a Szolidaritás Pártja
A Szolidaritás Pártja minden oldalt megszólít. Várják a Fidesz szavazóit, amikor veszítenek, a Tisza híveit, amikor veszítenek, és azokat is, akik esetleg nyernek, de már másnap ráébrednek, hogy nem erre számítottak. A szervezők hangsúlyozzák: a demonstráció békés és erőszakmentes lesz, pártzászlók és szervezeti jelképek nélkül, mert nem pártrendezvényként, hanem közös társadalmi tiltakozásként tekintenek rá.



