Új EU-klímaforradalom: túl sok húst esznek a magyarok
Szóval hajrá, tiltsuk be a reklámokat, és majd az emberek biztos kevesebb dolgot fognak venni — kivéve a húst, mert az maradjon békén! 😄
Szóval hajrá, tiltsuk be a reklámokat, és majd az emberek biztos kevesebb dolgot fognak venni — kivéve a húst, mert az maradjon békén! 😄
A Békés megyei Mezőkovácsházán és Tótkomlóson hízólúdállományban, illetve egy nagybánhegyesi tenyésztyúktelepen a megnőtt elhullás miatt merült fel a madárinfluenza gyanúja – írja a napi.hu.
Európában sok helyen dúl a vita a tej és a hús fogyasztásának jövőjéről, sokan támogatják e két termék áfájának emelését a fogyasztás visszafogása, illetve az állatjóléti kiadások növelése érdekében – írja az agrokep.
Iszonyatosan megemelkedik a hús ára. A húsok tekintetében óriási az áremelkedés, aminek részben az az oka, hogy a takarmányfronton is komoly drágulás volt. – írja a penzcentrum.hu.
A takarmany árának emelkedését előbb-utóbb át kell terhelni a kiskereskedelemre, amely valószínűleg majd a fogyasztói árakban is változást fog okozni