A rendszerváltás utáni időszaknak vége. Kezdődik a nemzeti ellenállás új időszaka.
Tehát Magyarország megszűnik szuverén országnak lenni, és a legdurvább az, hogy ezt a lakosság nagy része még észre sem fogja venni. Sőt, aki erre felhívja a figyelmet, azt le fogják ostobázni, nácizni, fideszezni.



