Nemtüntetést szervez a Szolidaritás Mozgalom vasárnap!

Hazai

Elkezdődött a politikai szezon és úgy tűnik, hogy a Szolidaritás sem akar kimaradni a buliból. Igaz, a patinás múltú munkás egylet leginkább a kutyapárt területére téved, amikor egy „Nemtüntetést” jelentett be. Szerkesztőségünk, hogy minden félreértést kizárjunk, betű szerint közli, a mozgalom hozzánk eljutatott közleményét!

Nagy keletje van ma ugyanis a folyamatos tüntetéseknek, a nagyotmondásoknak, a senkit nem érdeklő (vagy mx 200 embert) ígéretek bemondásának.

Ennek kapcsán döntött úgy a Szolidaritás, hogy saját kezébe veszi és formálja az utcai hangulatot: tüntetést szervez, amin ők nem vesznek részt!

Ime az esemény linkje és leírása!

Szolidaritás Pártja – Lánchíd BAL oldal – vasárnap!
Október 5-én a Szolidaritás Pártja nem fog „megbékélésmenetet” játszani, nem fog ezeréves nemzeti mítoszok mögé bújni, és főleg nem fog liberáliskapitalista influenszerekkel arról szónokolni, hogy ki szeretne még nagyobb jogállamot és pride-ot normális fizetések helyett.
Mi inkább arról beszélünk, amihez pénz kell és amihez pénzt kell adni az embereknek:

  • tisztességes minimálbér,
  • emelt családi pótlék,
  • többkulcsos adó a gazdagokra,
  • és élhető nyugdíjak.

A bullshitet meghagyjuk másoknak. Mi azt mondjuk: pénzről van szó, nem szóvirágokról.

És igen, nálunk is lesz pénzgyűjtés – mert hát miért pont mi maradnánk ki? 🤷
Utaltok, hoztok, adtok, akár a szervezők magánbankszámlájára is, teljesen mindegy – a lényeg, hogy ne a haveri alapítványoknál, hanem a ti életetekben landoljon a támogatás.

🎤 Nem lesz Hadházy Ákos, aki drónozik – nálunk a pénz repül be a dolgozók zsebébe.
🎤 Nem lesz Litkai Gergely, mert mi nem stand-up show-t reklámozunk, hanem a megélhetésért küzdünk.
🎤 Nem lesz Puzsér Róbert, aki kioszt mindenkit – nálunk a kiosztás családi pótlékban mérhető.
🎤 Nem lesz Czutor, Radics, Vilmányi, meg a többiek se – mert a Szolidaritás rendezvényen nem celebek a főszereplők, hanem a dolgozó magyarok pénztárcája.

➡️ Gyere a Lánchíd BAL oldali járdájára vasárnap 16:00-tól, ahol nem Pannónia meg Hunnia összeölelkezését ünnepeljük, hanem azt, hogy a magyar dolgozó embernek több pénz jár.
➡️ 17:00-kor indul a fricska, 18:00-kor be is zárjuk a rendezvényt.

📌Utalhatsz adományt a tüntetés céljára közvetlenül a Szolidaritás Mozgalom számlaszámára: MagNet Bank: 16200106-11517878 – a közleménybe írd be, hogy „antiliberó támogatás”. Írj üzenetet és magán-számlaszámokat is küldünk, ha úgy jobb neked.

A tüntetés 17 órától 18 óráig tart. Az beszél aki akar, mi sajnos nem tudunk részt venni rajta, mert behívtak minket a másodállásba.

Szolidaritás. Nem mítosz. Nem póz. Pénz.

 

  A Szócikk a dolgozók, a dolgozni akarók, illetve az életüket már kidolgozók szava. Újságot lehet szerelemből is írni, de amíg a pofánk egyre nagyobb, a zsemlénk egyre kisebb! Kérjük, hogy támogasd a SZÓCIKK működését az alábbi számlaszámon:

MagNet Bank: 16200106-11517878 IBAN: HU88 1620 0106 1151 7878 0000 0000

Posztjaink kommentálhatók a Facebookon, várunk Facebook-csoportunkba is. Ám te is írhatsz, te is szólhatsz képpel és hanggal, amit viszont mi olvasunk, hallunk, nézünk, sőt, akár közreadunk. Leveled várjuk az info@szocikk.hu címen.
A Szolidaritás Pártja Magyar Szolidaritás Mozgalom

Related Posts

Hazai

Magyarország egyedül maradt

Másfél hónappal a kormányváltás után kezd kirajzolódni az új kormány külpolitikai karaktere. Külpolitikai elemzőnk, dr. Hungarista Pista elemzését olvashatják.
A Fidesz-kormány alatt Magyarország szakított a duzzogás