A fasiszta és rasszista szarnak nevezett Giorgia Meloniról bírók fogják eldönteni, hogy az e

A Placebo énekese ellen vádat emeltek, amiért 2023 júliusában a torinói Sonic Park zenei fesztiválon egy koncerten fasiszta, rasszista szarnak nevezte Giorgia Meloni olasz miniszterelnököt.
Meloni nem sokkal később beperelte az énekest, aki ellen most emeltek vádat, miután a torinói ügyészek vizsgálatot indítottak az ügyben.
Az olasz kormány, a parlament, a bíróságok vagy a hadsereg becsmérlése Olaszországban 5000 euróig terjedő pénzbírsággal járhat.
A Szócikk a dolgozók, a dolgozni akarók, illetve az életüket már
kidolgozók szava. Újságot lehet szerelemből is írni, de amíg a pofánk
egyre nagyobb, a zsemlénk egyre kisebb! Kérjük, hogy támogasd a
SZÓCIKK működését az alábbi számlaszámon: MagNet Bank: 16200106-11517878 IBAN: HU88 1620 0106 1151 7878 0000 0000 Posztjaink kommentálhatók a Facebookon, várunk Facebook-csoportunkba is. Ám te is írhatsz, te is szólhatsz képpel és hanggal, amit viszont mi olvasunk, hallunk, nézünk, sőt, akár közreadunk. Leveled várjuk az info@szocikk.hu címen. |